Çatıcılar Çatı İzolasyon ve Yapı Malzemeleri

1987 yılıda Mersin’de kurulan Çatıcılar, 35 yılı aşkın süredir yalıtım ve inşaat sektörlerinden pazarlama satış dağıtım ve uygulama sektörlerini içerisinde alan dürüst, hızlı, kaliteli ve rekabetçi bir vizyon ile hizmetlerini sürdürmektedir.
Pazarlama ve satış süreçlerindeki iyi niyetli ve saygın yapısıyla sektördeki güvenilirliğini ve liderliğini senelerdir korumaktadır. Prensipleri doğrultusunda disiplinli yapısı ile müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaktadır. Güvenilirliği yanı sıra yılların teknolojik ve bilgi donanımı ile kendini sürekli gelişime açık tutmaktadır.

Profesyonel kadrosu sayesinde yalıtım projelerinde farklı teknik çözüm önerileri sunarak projeyi en kaliteli ve ekonomik hale getirmeyi amaçlamaktadır.
Su, ses, ısı yalıtımı yanı sıra anahtar teslimi bina ve endüstriyel alanların, fırınların, hidroelektrik santral binalarının, baraj yalıtımı söz konusu olduğunda sektörünün lider konumunda bulunmaktadır.

Çatıcılar pazarlama sürecinden itibaren bütünlük ve iletişimi koruyarak, müşterilerin ürünlerine rahat ulaşmasını ve en iyi hizmeti alması sağlamak için özenle seçtiği bayileri ile hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Yalıtım ve İnşaat sektöründe, pazarlama/satış/uygulama ve teknik ofis olarak üstlendiğimiz lider konumu, kendimizi daha da geliştirerek, sürekliliğini sağlayarak ve sektöre katma değer kazandırarak disiplinli şekilde devam ettirmektir.

Misyonumuz

Yaşadığımız Çevre ve Düzen içerisinde, ülke ve dünya ekonomisine ısı/su/ses yalıtımı ile fayda sağlamak, bilgi birikimini arttıtarak ve yeni tasarruf modelleri ile gelecek nesillere daha iyi bir miras bırakabilmek için mevcut düzende bir fark yaratarak, bunun kalıcı olabilmesini sağlamaya calışmak en öncelikli görevimizdir.

Korku sorumlulukla ters orantılıdır.
Düşünceler zamanla birleştiğinde korku olur.
Kendini tanırsan korku yok olur.

Yetkili Satıcılarımız
Galerimiz